Życie w Anglii. Forum ogólnotematyczne.

Polacy w Anglii. Forum ogólnotematyczne, praca, finanse, służba zdrowia, nieruchomości, rozrywka, biznes, ogłoszenia.


#1 2013-08-20 18:11:35

 Marcin

Administrator

Zarejestrowany: 2013-08-19
Posty: 21
WWW

Agencje pracy

Witajcie ;]

Pozwolę sobie stworzyć tematy z nazwami miast a w nich umieszczać wiadomości z danymi agencji pracy obecnych w danym mieście.

Myślę, że to ułatwi Nam wszystkim korzystanie z tej sekcji forum. Do nazwy miasta dodaję także skrót [AP] - czytaj Agencje Pracy i wiadomo, że w tym wątku są namiary na agencje pracy w danym mieście.

Jeśli mieszkasz np. w Londynie kliknij na:   Londyn [AP], a uzyskasz dostęp do informacji o agencjach pracy w Londynie ;]

Jeżeli nie odnalazłeś miasta w którym mieszkasz a jest w nim sporo Polaków, daj mi znać to założę temat z adresami agencji pracy w Twoim mieście.

Pozdro Marcin

Offline

 

#2 2014-09-03 10:30:31

nantofa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-03
Posty: 1

Re: Agencje pracy

Odświeżam temat. Właśnie szukam pracy w Wielkiej Brytanii. Piszę list motywacyjny do firmy https://interviewme.pl/blog/jak-napisac … y-do-firmy, angielski znam bardzo dobrze, ale brakuje mi doświadczenia.

Ostatnio edytowany przez nantofa (2014-09-07 13:06:09)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wowik.pun.pl www.zbr.pun.pl www.fis.pun.pl www.strefacsa.pun.pl www.final-fantasy-fan.pun.pl